Jaki nadruk na koszulach i bluzach warto umieścić? – poznaj najciekawsze pomysły na spersonalizowany prezent

Szukając niebanalnego prezentu urodzinowego lub świątecznego można pokusić się o zakup jakiegoś elementu garderoby. Wcześniej jednak należy zorientować się jaki rozmiar bluzy lub koszulki nosi osoba, której chcemy podarować tego typu ubranie. Z pozoru błahy prezent można w prosty sposób uczynić wyjątkowym. Jak? Wystarczy jedynie zadbać o ciekawe nadruki na odzieży, które sprawią, że będzie to bardzo oryginalny strój. Chcesz wiedzieć czym najlepiej urozmaicić ubranie i jaki nadruk na koszulkach oraz bluzach zaprezentuje się najlepiej? Prezentujemy kilka pomysłów na bluzy i koszulki z ciekawym nadrukiem!

Koszulki z nadrukami bohaterów filmowych

Wybór właściwego prezentu dla kinomaniaka może być niezwykle problematyczny. Zazwyczaj nie chcemy kupować kolegom lub koleżankom drogich prezentów. Miłośnicy filmów oraz seriali z pewnością ucieszyliby się z upominku, który odzwierciedla ich pasję. Znając ulubioną ekranizację solenizanta, warto pokusić się o zakupienie oryginalnej płyty z filmem. Jeśli jednak chcemy być nieco bardziej kreatywni, lepiej sprawdzi się np. odzież z ciekawym nadrukiem, którą można zamówić na https://www.printsc.pl/nadruk-na-bluzie.html. Jaki nadruk na koszulkach i bluzach dla miłośników kina będzie odpowiedni? Na koszulce czy bluzie warto umieścić podobiznę ulubionego aktora lub zdjęcie najlepszej sceny filmowej, w której brał udział. Takim prezentem z pewnością zaskoczymy solenizanta. Dodatkowo pokażemy jak dobrze go znamy!

Odzież z nadrukiem w formie chwytliwego hasła

Udając się do sklepów odzieżowych, naszym oczom niejednokrotnie ukazują się klasyczne koszulki z ciekawym nadrukiem w formie krótkiego napisu. Najczęściej są to słowa, które tworzą jakieś chwytliwe hasło lub stanowią reklamę danej marki odzieżowej. Firmowa koszulka, którą chcemy podarować w prezencie urodzinowym czy też świątecznym to z pewnością znakomity pomysł. Jednakże za takie ubranie trzeba zapłacić najczęściej kilkaset złotych. W dodatku będzie to strój jaki nosi mnóstwo osób. Możemy się jednak pokusić o stworzenie własnego sloganu na koszulce, którą chcemy podarować komuś w prezencie. Taki upominek będzie znacznie bardziej oryginalny, a przy okazji dużo tańszy niż koszulka czy bluza pochodząca od znanego projektanta. Zwykłe „carpe diem” czy „stay positive”, może wywołać znacznie więcej uśmiechu na twarzy solenizanta niż znacznie droższa koszulka z napisem „Guess” lub „Nike”.

Jaki nadruk na koszulkach i bluzach w formie cytatów i złotych myśli?

Innym ciekawym pomysłem na nadruk, który można umieścić na odzieży stanowiącej prezent urodzinowy lub świąteczny jest ciekawy cytat lub swego rodzaju złota myśl. Jeśli znamy sentencję, którą dosyć często wypowiada osoba, której chcemy podarować spersonalizowane ubranie, umieszczenie jej na koszulce czy też bluzie, z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Wybierając odpowiedni nadruk na odzieży, możemy także odnieść się do wykonywanego zawodu lub hobby. Przykładowo, osoba zawodowo zajmująca się stylizowaniem rzęs, z pewnością ucieszy się z koszulki z ciekawym nadrukiem, na której widnieje napis: „Życie jest za krótkie, rzęsy nie powinny”. Ktoś, kto zajmuje się elektryką, będzie mile zaskoczony, gdy otrzyma koszulkę z napisem „elektryka prąd nie tyka”. Oczywiście to tylko przykładowe pomysły na nadruk w formie ciekawego napisu. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Nadruk na odzieży może mieć zarówno formę humorystyczną jak i nieco bardziej poważną. Powinno to być przede wszystkim uzależnione od tego, do kogo ma trafić dane ubranie.

Nadruki na koszulki i bluzy na bazie fotografii

Umieszczenie fotografii na koszulce to także świetny sposób na pamiątkowy prezent. Najlepiej taki upominek podarować komuś, kogo bardzo dobrze znamy. Może to być ktoś z rodzeństwa lub bliskich przyjaciół. Wówczas warto wybrać zdjęcie, które przywołuje najlepsze wspólne wspomnienia. Fotografia umieszczona na nadruku, powinna ukazywać twarze z bliższa. Wybierając zdjęcie, na którym osoby są ukazane z oddali możemy uzyskać efekt rozmazanych twarzy, co nie będzie wyglądało zbyt dobrze. Lepiej więc wybierać fotografie portretowe.