Gildan – do kogo trafia ze swoimi produktami?

Marka Gildan jest działającą od 1984 roku firmą produkującą ubrania basicowe. Jej historyczne korzenie sięgają o wiele dalej – najważniejsze jest jednak tu i teraz! Gildan – bluza i akcesoria od nich z pewnością gości w naszych szafach. Na metkach jakich produktów tekstylnych można znaleźć logo tej marki? Sprawdź!

Marka Gildan – nadruki to nie tutaj, czyli co to jest odzież basicowa?

Ubrania produkowane przez tę firmę to nic innego jak gładkie, pozbawione ozdób fasony w jednolitych kolorach. Odzież basicowa jest właśnie ,,bazą” – powinna znaleźć się w każdej garderobie. Prosty T-shirt w konkretnym kolorze bez jakichkolwiek nadruków to podstawa większości stylizacji z wzorzystymi spodniami. Mając w szafie ubrania typu basic nie grozi nam wyglądanie jak choinka w domu pełnym kreatywnych dzieciaków! Można więc śmiało powiedzieć, że asortyment Gildan trafi do każdego konsumenta!

Odzież basicowa to nie tylko gładkie Gildan koszulki. Bluzy wkładane przez głowę, modele na zamek, bezrękawniki, najprostsze dresowe spodnie, softshellowe kurtki – to wszystko i więcej znajdziemy u dystrybutorów Gildan. Basic ma być bazą uniwersalną – niezależnie od aury na dworze. Warto mieć komplet cieplejszej i lżejszej odzieży tego rodzaju, bo nawet kobiecie pochodzącej wyłącznie w sukienkach przyda się pod względem praktycznym. Kto nie potrzebuje codziennej, ciepłej bluzy w listopadzie?

Gildan – koszulki na miarę każdego biznesu

Odzież basicowa jest pozbawiona jakichkolwiek nadruków. Oznacza to tyle, że idealnie się pod nie nadaje! Nowoczesne techniki nanoszenia wzorów na tekstylia pozwalają każdemu stworzyć indywidualny projekt koszulki, bluzy polarowej i nie tylko. 

Gildan koszulki są stale wybierane przez biznesmenów chcących zapewnić pracownikom uniformy z logo i nazwą firmy. Odzież tej marki tworzona jest z tkanin najwyższej jakości, czym zaskarbiła sobie popularność wśród wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na komforcie pracowników. Jest to również gwarancja, że nadruk z logo firmy będzie wyglądał doskonale i nieprędko nadgryzie go ząb czasu. Niezależnie od metody nanoszenia wzoru – sitodruku, sublimacji, haftu komputerowego i jeszcze innych – na materiale marnej jakości będzie on prezentował się równie marnie. Odzież Gildan nie tylko wygląda niezwykle estetycznie w swej prostocie, ale wiernie służy przez lata. Jako że firma dba o ogromną szerokość palety kolorystycznej i detali poszczególnych fasonów, jest możliwe doskonałe dopasowanie pracowniczych uniformów do wizerunku marki i jej barw.

Gildan – odzież sportowa 

Dzięki możliwościom jakie stwarzają ubrania basicowe w kwestii nadruków, Gildan zyskał popularność także wśród sportowców i producentów odzieży sportowej. Marka zaliczyła współpracę między innymi z New Balance! 

Nadruki na ubraniach to standard w klubach sportowych, potrzebujących wyrazistej wiualnej identyfikacji. Basicowe T-shirty z naniesionym numerem i nazwiskiem zawodnika widzimy przecież na okoliczność każdego sportowego starcia. 

Jeśli chodzi o ubrania sportowe, nikogo nie trzeba przekonywać o tym jak istotna jest jakość materiałów. Zarówno bawełna używana do produkcji jak i syntetyczne włókna poprawiające właściwości odzieży muszą być najwyższej klasy. Tylko ona gwarantuje komfort treningu, rozumiany jako świetna cyrkulacja powietrza, odprowadzanie wilgoci i pełna przyjazność dla skóry – otarcia nie wchodzą w grę!

Marka Gildan trafi ze swoim szerokim asortymentem do każdego. Potrzebujemy prostej odzieży pozbawionej ozdobników – tak naprawdę to ona pozwala nam najlepiej zaszaleć ze stylizacją. Nadruki na ubraniach mają swoje stałe miejsce w praktyce marketingowej a także identyfikacji wizualnej klubów sportowych. Gdy chodzi o odzież pod spersonalizowane wzornictwo, marka Gildan ze swoimi wysokiej jakości ubraniami spełnia nawet najbardziej wybujałe standardy!

Zastanawiasz się, kto jeszcze inwestuje w odzież marki Gildan? Więcej na ten temat dowiesz się na https://odziezbiznesowa.pl/gdzie-najczesciej-zobaczymy-odziez-marki-gildan-czyli-kto-najchetniej-ja-nosi!